Przejdź do treści

Poradnia urologiczna Sosnowiec

Lek. Piotr Gawęcki, urolog Sosnowiec

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Piotr Gawęcki (ul. Szpitalna 1, gab. 102 P) w Sosnowcu to miejsce, w którym profesjonalizmu, doświadczenie łączy się z niezwykłym podejściem do pacjenta. 


Dr Piotr Gawęcki, specjalista urolog, androlog to według jego pacjentów kulturalny, sympatyczny i zaangażowany lekarz, który wszystko rzeczowo tłumaczy a badanie przebiega w miłej, pełnej zaufania atmosferze pomimo lekkiego stresu.


W  poradni urologicznej w Sosnowcu możesz liczyć na konsultacje zarówno w dziedzinie urologii jak i andrologii. 


Jeżeli borykasz się z dolegliwościami w zakresie układu moczowego bądź płciowego, zapraszamy do gabinetu dr Piotra Gaweckiego, androloga i urologa, specjalisty FEBU.

 

Szczegółowy wywiad oraz diagnoza poradni urologicznej w Sosnowcu


Tutaj żadna z Twoich dolegliwości nie zostanie zbagatelizowana, w poradni urologicznej w Sosnowcu możesz liczyć na punktualność, pogłębiony wywiad i szczegółowe wyjaśnienia diagnozy oraz zastosowanego leczenia. 

 

Oprócz tego poradnia urologiczna w Sosnowcu oferuje m.in. usg układu moczowego, w tym usg jader, usg gruczołu krokowego, Uroflow.


Serdecznie zapraszamy na wizytę u androloga i urologa również mieszkańców Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej, Będzina jak i innych ościennych miast!