Przejdź do treści

Androlog Sosnowiec

Problemy z erekcją, obniżone libido, zaburzenia hormonalne, bezpłodność to jedne z najczęstszych schorzeń, z którymi pacjenci trafiają do androloga.


Androlog zwany jest także męskim ginekologiem, dlatego mężczyźni umawiają się na wizytę do tego specjalisty, gdy odczuwają przykre dolegliwości w obrębie narządów płciowych czy bezskutecznie starają się o dziecko, ale warto także udać się z wizytą do tego specjalisty, gdy pozornie nic nam nie dolega, by na wczesnym etapie wykryć ewentualne stany zapalne a nawet nowotworowe.

 

Serdecznie zapraszamy na wizytę u lek. Piotra Gaweckiego, specjalisty androloga i urologa (Sosnowiec)


Piotr Gawęcki, urolog i androlog przyjmuje w swoim gabinecie w Sosnowcu, przy ul. Szpitalnej 1 (gabinet 102P). Dzięki odbyciu stażu specjalizacyjnego w zakresie andrologii posiada kwalifikacje do diagnostyki i leczenia niepłodności u mężczyzn, w tym do wykonywania badania nasienia według wytycznych WHO. Współpracuje z niemieckimi klinikami i oddziałami, konsultuje i przygotowuje swoich pacjentów do zabiegów trudno dostępnych w Polsce (SNS-Peacemaker, protezy penisa, operacje robotem da Vinci itd.).

 

Szczegółowy wywiad androloga z Sosnowca

Każdą wizytę zaczyna od bardzo szczegółowego wywiadu lekarskiego. Pyta pacjenta o jego tryb życia, przebyte choroby i odczuwane dolegliwości a także o jego życie seksualne a nawet o przebieg dojrzewania. Następnie szczegółowo przeprowadza fizykalne badania w obrębie narządów płciowych, czasami konieczne są również badania gruczołu prostaty przez odbytnicę. Te dość intymne pytania a także rodzaj badań fizykalnych są konieczne, by postawić trafną diagnozę. 

 

By pacjent czuł się komfortowo, lek. Piotr Gawęcki bardzo dba, by wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze. Następnie stawia diagnozę i wdraża leczenie lub jeżeli to konieczne, zleca konsultacje u innych specjalistów, dietetyka, endokrynologa czy genetyka.


Jeżeli poszukujesz profesjonalnego i doświadczonego androloga, a przy tym skutecznego - według opinii pacjentów, zapraszamy do poradni urologicznej w Sosnowcu przy ulicy Szpitalnej 1.