Przejdź do treści

Androlog Katowice

Ludzie w każdym zakątku świata od wieków poszukiwali metod na poprawę życia seksualnego lub na zwiększenie płodności i na poczęcie upragnionego dziecka.


Dawniej uważano, że urodzenie dziecka wyjedna ofiara składana bogom lub rytualny taniec, dziś na szczęście ratunku na dolegliwości w dziedzinie układu płciowego poszukujemy u androloga. Lekarza, specjalistę w dziedzinie andrologii warto zatem odwiedzić po długim okresie bezskutecznych starań o dziecko, ale także każdy mężczyzna przynajmniej raz na jakiś czas powinien udać się z wizytą do androloga , by na wczesnym etapie wykryć poważne stany zapalne i zmiany nowotworowe.


Zatem jeżeli jesteś mieszkańcem Katowic i poszukujesz w okolicy sprawdzonego androloga, który zaradzi na Twoje dolegliwości i zaburzenia w zakresie męskiego układu rozrodczego, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej Piotr Gawęcki, urolog, androlog Katowice

 

Piotr Gawęcki – androlog (Katowice)


Lekarz androlog i urolog, Piotr Gawęcki przyjmuje w swoim gabinecie w Sosnowcu pacjentów, którzy zgłaszają problemy m.in. z:
- erekcją
- przedwczesnym wytryskiem
- brakiem nasienia
- bezpłodnością.

 

Ponadto posiada kwalifikacje do badania nasienia według wytycznych WHO oraz dzięki współpracy z oddziałami szpitalnymi mieszczącymi się na terenie Niemiec przygotowuje pacjentów do zabiegów, które rzadko wykonywane są w Polsce.


Oprócz gruntownego wykształcenia, ogromnej wiedzy w zakresie urologii i andrologii, androlog Piotr Gawęcki oferuje swoim pacjentom dokładny i pogłębiony wywiad lekarski, szeroki pakiet badań i diagnostykę oraz znalezienie najskuteczniejszego leczenia dolegliwości.

 

Poradnia urologiczna mieści się nieopodal Katowic


Zaledwie 15 minut samochodem i pół godziny środkami komunikacji miejskiej wystarczy, by dojechać się poradni androloga i urologa Piotra Gawęckiego. Jego gabinet mieście w Sosnowcu, przy ulicy Szpitalnej 1 (gabinet 102P).